Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - LED-ajurit > LM3500TL-16/NOPB
LM3500TL-16/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM3500TL-16/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM3500TL-16/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC LED DRIVER RGLTR 400MA 8USMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LM3500TL-16/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC LED DRIVER RGLTR 400MA 8USMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4603 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite (min) 2.7V
Jännitesyöttö (maksimi) 7V Voltage - lähtö 16V