Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > LM3S2D93-IBZ80-A2
LM3S2D93-IBZ80-A2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM3S2D93-IBZ80-A2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM3S2D93-IBZ80-A2
Valmistaja N/A
Kuvaus IC MCU 32BIT 512KB FLASH 108BGA
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LM3S2D93-IBZ80-A2 Valmistaja N/A
Kuvaus IC MCU 32BIT 512KB FLASH 108BGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4506 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 1.235 V ~ 1.365 V
Toimittaja Device Package 108-BGA (10x10) Nopeus 80MHz
Sarja Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 2000 RAM Koko 96K x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 512KB (512K x 8)
oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 108-LFBGA Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) I / O-numero 67
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko - Yksityiskohtainen kuvaus ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 2000 Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 512KB (512K x 8) FLASH 108-BGA (10x10)