Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > LM3S328-IGZ25-C2
LM3S328-IGZ25-C2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM3S328-IGZ25-C2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM3S328-IGZ25-C2
Valmistaja N/A
Kuvaus IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48VQFN
(Yhdysvaltain dollareina)
260 pcs
Product parameter
Osa numero LM3S328-IGZ25-C2 Valmistaja N/A
Kuvaus IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48VQFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 28940 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V
Toimittaja Device Package 48-VQFN (7x7) Nopeus 25MHz
Sarja Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 300 RAM Koko 4K x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 16KB (16K x 8)
oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 48-VFQFN Exposed Pad Muut nimet 296-25522-5
Oscillator tyyppi Internal Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
I / O-numero 28 Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant EEPROM Koko -
Yksityiskohtainen kuvaus ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 300 Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 16KB (16K x 8) FLASH 48-VQFN (7x7) Datamuuntimet A/D 8x10b