Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > LM3S617-EGZ50-C2
LM3S617-EGZ50-C2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM3S617-EGZ50-C2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM3S617-EGZ50-C2
Valmistaja N/A
Kuvaus IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48VQFN
(Yhdysvaltain dollareina)
43 pcs
Product parameter
Osa numero LM3S617-EGZ50-C2 Valmistaja N/A
Kuvaus IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48VQFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 19449 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V
Toimittaja Device Package 48-VQFN (7x7) Nopeus 50MHz
Sarja Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 600 RAM Koko 8K x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 32KB (32K x 8)
oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 48-VFQFN Exposed Pad Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C (TA) I / O-numero 30
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko - Yksityiskohtainen kuvaus ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 600 Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 32KB (32K x 8) FLASH 48-VQFN (7x7)