Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > LM3S8530-IBZ50-A2T
LM3S8530-IBZ50-A2T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM3S8530-IBZ50-A2T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM3S8530-IBZ50-A2T
Valmistaja N/A
Kuvaus IC MCU 32BIT 96KB FLASH 108BGA
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero LM3S8530-IBZ50-A2T Valmistaja N/A
Kuvaus IC MCU 32BIT 96KB FLASH 108BGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5322 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 2.25 V ~ 2.75 V
Toimittaja Device Package 108-BGA (10x10) Nopeus 50MHz
Sarja Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 8000 RAM Koko 64K x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 96KB (96K x 8)
oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 108-LFBGA Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) I / O-numero 35
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Valmistajan toimitusaika 20 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant EEPROM Koko -
Yksityiskohtainen kuvaus ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 8000 Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 96KB (96K x 8) FLASH 108-BGA (10x10) Datamuuntimet -