Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > LM3S9781-IQC80-C3
LM3S9781-IQC80-C3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM3S9781-IQC80-C3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM3S9781-IQC80-C3
Valmistaja N/A
Kuvaus IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LM3S9781-IQC80-C3 Valmistaja N/A
Kuvaus IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4735 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 1.235 V ~ 1.365 V
Toimittaja Device Package 100-LQFP (14x14) Nopeus 80MHz
Sarja Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 9000 RAM Koko 64K x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 128KB (128K x 8)
oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 100-LQFP Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) I / O-numero 65
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko - Yksityiskohtainen kuvaus ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 9000 Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 128KB (128K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)