Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - Jänniteohje > LM4040CIM3-2.5/NOPB
LM4040CIM3-2.5/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM4040CIM3-2.5/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM4040CIM3-2.5/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero LM4040CIM3-2.5/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 187698 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Jännite - Input - Toleranssi ±0.5%
lämpötila kerroin 100ppm/°C Toimittaja Device Package SOT-23-3
Sarja - Viite Tyyppi Shunt
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
lähtö Tyyppi Fixed Muut nimet LM4040CIM3-2.5/NOPBTR
LM4040CIM325NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Melu - 10 Hz - 10 kHz 35µVrms
Melu - 0,1 Hz - 10 Hz - Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SOT-23-3
Nykyinen - Supply - Nykyinen - Tuotos 15mA