Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - Jänniteohje > LM4128CMF-1.8/NOPB
LM4128CMF-1.8/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM4128CMF-1.8/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM4128CMF-1.8/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero LM4128CMF-1.8/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 79329 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V
Jännite - Input 2.2 V ~ 5.5 V Toleranssi ±0.5%
lämpötila kerroin 100ppm/°C Toimittaja Device Package SOT-23-5
Sarja - Viite Tyyppi Series
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753
lähtö Tyyppi Fixed Muut nimet *LM4128CMF-1.8/NOPB
LM4128CMF-1.8/NOPBCT
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Melu - 10 Hz - 10 kHz -
Melu - 0,1 Hz - 10 Hz 170µVp-p Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Series Voltage Reference IC ±0.5% 20mA SOT-23-5
Nykyinen - Supply 100µA Nykyinen - Tuotos 20mA