Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - Jänniteohje > LM4132DMF-3.3/NOPB
LM4132DMF-3.3/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM4132DMF-3.3/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM4132DMF-3.3/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero LM4132DMF-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 78919 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Jännite - Input 3.7 V ~ 5.5 V Toleranssi ±0.4%
lämpötila kerroin 20ppm/°C Toimittaja Device Package SOT-23-5
Sarja - Viite Tyyppi Series
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753
lähtö Tyyppi Fixed Muut nimet LM4132DMF-3.3/NOPBCT
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Melu - 10 Hz - 10 kHz -
Melu - 0,1 Hz - 10 Hz 310µVp-p Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Series Voltage Reference IC ±0.4% 20mA SOT-23-5 Nykyinen - Supply 100µA
Nykyinen - Tuotos 20mA Perusosan osanumero LM4132
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:LM4132CQ1MFT3.3
  • valmistajat:N/A
  • Kuvaus:PRECISION LOW DROPOUT VOLTAGE RE
  • Varastossa:68695
  • Osa#:LM4132DMF-3.3
  • valmistajat:N/A