LM46002AQPWPTQ1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM46002AQPWPTQ1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM46002AQPWPTQ1
Valmistaja N/A
Kuvaus AUTOMOTIVE QUALIFIED 3.5V TO 60V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero LM46002AQPWPTQ1 Valmistaja N/A
Kuvaus AUTOMOTIVE QUALIFIED 3.5V TO 60V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 22880 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1V
Voltage - lähtö (Max) 28V Jännite - tulo (Min) 3.5V
Jännite - tulo (Max) 60V topologia Buck
Synchronous Tasasuuntaaja Yes Toimittaja Device Package 16-HTSSOP
Sarja Automotive, AEC-Q100, SIMPLE SWITCHER® Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad lähtö Tyyppi Adjustable
Output Configuration Positive Muut nimet 296-47097-6
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Step-Down Taajuus - Switching 200kHz ~ 2.2MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 1 Output 2A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Nykyinen - Tuotos 2A