LM53601LQDSXRQ1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM53601LQDSXRQ1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM53601LQDSXRQ1
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK FIXED 1A 10WSON
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero LM53601LQDSXRQ1 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK FIXED 1A 10WSON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 47597 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - lähtö (min / kiinteä) 5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Min) 3.8V
Jännite - tulo (Max) 36V topologia Buck
Synchronous Tasasuuntaaja Yes Toimittaja Device Package 10-WSON (3x3)
Sarja Automotive, AEC-Q100 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 10-WFDFN Exposed Pad lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Step-Down
Taajuus - Switching 2.1MHz Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 5V 1 Output 1A 10-WFDFN Exposed Pad
Nykyinen - Tuotos 1A