LM536035QPWPTQ1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM536035QPWPTQ1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM536035QPWPTQ1
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK 5V 3A SYNC 16HTSSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero LM536035QPWPTQ1 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK 5V 3A SYNC 16HTSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 19692 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - lähtö (min / kiinteä) 5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Min) 3.9V
Jännite - tulo (Max) 36V topologia Buck
Synchronous Tasasuuntaaja Yes Toimittaja Device Package 16-HTSSOP
Sarja Automotive, AEC-Q100 Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet 296-42429-6
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Step-Down Taajuus - Switching 2.1MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 5V 1 Output 3A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Nykyinen - Tuotos 3A