LM73605QRNPTQ1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM73605QRNPTQ1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM73605QRNPTQ1
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK ADJ 5A 30WQFN
(Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs500 pcs1250 pcs
Product parameter
Osa numero LM73605QRNPTQ1 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK ADJ 5A 30WQFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 24797 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1V
Voltage - lähtö (Max) 34.2V Jännite - tulo (Min) 3.5V
Jännite - tulo (Max) 36V topologia Buck
Synchronous Tasasuuntaaja Yes Toimittaja Device Package 30-WQFN (6x4)
Sarja Automotive, AEC-Q100 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 30-WFQFN Exposed Pad lähtö Tyyppi Adjustable
Output Configuration Positive Muut nimet 296-47932-2
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Step-Down
Taajuus - Switching 350kHz ~ 2.2MHz Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 1 Output 5A 30-WFQFN Exposed Pad
Nykyinen - Tuotos 5A