Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > LM78L12ACZ/NOPB
LM78L12ACZ/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM78L12ACZ/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM78L12ACZ/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero LM78L12ACZ/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 199392 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) -
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 12V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 35V Toimittaja Device Package TO-92-3
Sarja - Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
PSRR 54dB (120Hz) lähtö Tyyppi Fixed