LMS5258MF-1.2/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LMS5258MF-1.2/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LMS5258MF-1.2/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.2V 150MA SOT23-5
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LMS5258MF-1.2/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.2V 150MA SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4768 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.20V @ 100µA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.2V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 6V Toimittaja Device Package SOT-23-5