Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Lineaariset - vertailijat > LMV7275MG/NOPB
LMV7275MG/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LMV7275MG/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LMV7275MG/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC COMP SGL 1.8V R-R INPT SC70-5
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero LMV7275MG/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC COMP SGL 1.8V R-R INPT SC70-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 110384 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitteen syöttö, Single / Dual (±) 1.8 V ~ 5.5 V, ±0.9 V ~ 2.75 V
Jännite - Input Offset (Max) 4mV @ 5V Tyyppi General Purpose
Toimittaja Device Package SC-70-5 Sarja -
Etenemisviive (Max) 2.1µs Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 lähtö Tyyppi CMOS, Open-Drain, Rail-to-Rail
Muut nimet LMV7275MG/NOPBTR
LMV7275MGNOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Elements 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant hystereesi -
Nykyinen - Output (Typ) - Nykyinen - Input Bias (Max) 0.01µA @ 5V