LMZ12001EVAL/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LMZ12001EVAL/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LMZ12001EVAL/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus EVAL BOARD FOR LMZ12001
Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovelleta / Ei sovelleta
In Stock 3893 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero LMZ12001EVAL/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus EVAL BOARD FOR LMZ12001 Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovelleta / Ei sovelleta
Määrä saatavilla 3893 pcs Tietolomake
Kategoria Kehityslevyt, sarjat, ohjelmoijat Voltage - lähtö 1.8V
Jännite - Input 4.5 V ~ 20 V Hyödynnetään IC / Part LMZ12001
Toimitetaan sisältö Board(s) Sarja SIMPLE SWITCHER®
Regulator Topologia Buck Lähdöt ja tyyppi 1, Non-Isolated
Muut nimet LMZ12001EVALNOPB Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Päätarkoitus DC/DC, Step Down Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable
Taajuus - Switching Up to 1MHz Yksityiskohtainen kuvaus LMZ12001 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Nykyinen - Tuotos 1A Board Type Fully Populated