Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > LMZ23605TZ/NOPB
LMZ23605TZ/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LMZ23605TZ/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LMZ23605TZ/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus DC DC CONVERTER 0.8-6V 5A
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs45 pcs
90 pcs135 pcs270 pcs540 pcs
Product parameter
Osa numero LMZ23605TZ/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus DC DC CONVERTER 0.8-6V 5A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 8037 pcs Tietolomake
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 0.8 ~ 6 V
Jännite - tulo (Min) 6V Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Non-Isolated PoL Module Koko / Dimension 0.40" L x 0.39" W x 0.18" H (10.2mm x 9.9mm x 4.6mm)
Sarja SIMPLE SWITCHER® Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-PMOD-7, Power Module Muut nimet LMZ23605TZNOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistajan toimitusaika 26 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet UVLO tehokkuus 92%
Yksityiskohtainen kuvaus Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 6 V 5A 6V - 36V Input Nykyinen - Output (Max) 5A