Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > LMZ31520RLGT
LMZ31520RLGT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LMZ31520RLGT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LMZ31520RLGT
Valmistaja N/A
Kuvaus DC DC CONVERTER 0.6-3.6V 72W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero LMZ31520RLGT Valmistaja N/A
Kuvaus DC DC CONVERTER 0.6-3.6V 72W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6005 pcs Tietolomake
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 0.6 ~ 3.6 V
Jännite - tulo (Min) 3V Jännite - tulo (Max) 14.5V
Tyyppi Non-Isolated PoL Module Toimittaja Device Package 72-BQFN (15x15)
Koko / Dimension 0.64" L x 0.60" W x 0.23" H (16.2mm x 15.2mm x 5.9mm) Sarja SIMPLE SWITCHER®
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 72-BQFN Module
Muut nimet 296-37223-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO tehokkuus 96%
Yksityiskohtainen kuvaus Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.6 ~ 3.6 V 20A 3V - 14.5V Input Nykyinen - Output (Max) 20A