Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > LP2950CZ-3.3/LFT1
LP2950CZ-3.3/LFT1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP2950CZ-3.3/LFT1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP2950CZ-3.3/LFT1
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LP2950CZ-3.3/LFT1 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4628 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.6V @ 100mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 30V Toimittaja Device Package TO-92-3
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
PSRR - lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA TO-92-3 Nykyinen - Supply (Max) 14mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 120µA Nykyinen - Tuotos 100mA
Ohjaustoiminnot - Perusosan osanumero LP2950
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:LP2950CZ-3.3
  • valmistajat:N/A
  • Varastossa:200049
  • Osa#:LP2950CZ-5.0
  • valmistajat:N/A
  • Kuvaus:IC REG LINEAR 5V 100MA TO92-3