Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > LP2951-30D
LP2951-30D
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP2951-30D luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP2951-30D
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
1350 pcs
Product parameter
Osa numero LP2951-30D Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 211166 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.6V @ 100mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 30V Toimittaja Device Package 8-SOIC
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR - lähtö Tyyppi Adjustable (Fixed)
Output Configuration Positive Muut nimet 296-33332-5
LP2951-30D-ND
LP2951-30DG4
LP2951-30DG4-ND
LP295130D
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3V, 1.235 V ~ 30 V 100mA 8-SOIC Nykyinen - Supply (Max) 14mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 120µA Nykyinen - Tuotos 100mA
Ohjaustoiminnot Enable Perusosan osanumero LP2951-30
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:LP2951-30DRGR
  • valmistajat:N/A
  • Kuvaus:IC REG LINEAR POS ADJ 100MA 8SON