LP2951CMM-3.3/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP2951CMM-3.3/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP2951CMM-3.3/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN POS ADJ 100MA 8VSSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero LP2951CMM-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN POS ADJ 100MA 8VSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 175841 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.6V @ 100mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 30V Toimittaja Device Package 8-VSSOP
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
PSRR - lähtö Tyyppi Adjustable (Fixed)
Output Configuration Positive Muut nimet LP2951CMM-3.3/NOPBTR
LP2951CMM33NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3.3V, 1.24 V ~ 29 V 100mA 8-VSSOP Nykyinen - Supply (Max) 14mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 120µA Nykyinen - Tuotos 100mA