LP2981IM5-2.5/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP2981IM5-2.5/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP2981IM5-2.5/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 100MA SOT23-5
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero LP2981IM5-2.5/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 100MA SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 143311 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.37V @ 100mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 16V Toimittaja Device Package SOT-23-5
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753
PSRR 63dB (1kHz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet 296-43648-2
LP2981IM5-2.5/NOPBTR
LP2981IM5-2.5/NOPBTR-ND
LP2981IM525NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 100mA SOT-23-5 Nykyinen - Supply (Max) 1.7mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 95µA Nykyinen - Tuotos 100mA