LP2985AITPX-2.6/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP2985AITPX-2.6/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP2985AITPX-2.6/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.6V 150MA 5DSBGA
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LP2985AITPX-2.6/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.6V 150MA 5DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4249 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.58V @ 150mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.6V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 16V Toimittaja Device Package 5-DSBGA
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 5-UFBGA, DSBGA
PSRR 45dB (1kHz) lähtö Tyyppi Fixed