LP38511TSX-1.8/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP38511TSX-1.8/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP38511TSX-1.8/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 1.8V 800MA DDPAK
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LP38511TSX-1.8/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 1.8V 800MA DDPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5274 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.26V @ 800mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V Voltage - lähtö (Max) -