LP38692SDX-1.8/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP38692SDX-1.8/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP38692SDX-1.8/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 1A 6WSON
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LP38692SDX-1.8/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 1A 6WSON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4091 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 1.6V @ 1A
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 10V Toimittaja Device Package 6-WSON (3x3)
Sarja - Suojausominaisuudet Over Temperature
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 6-WDFN Exposed Pad
PSRR 55dB (120Hz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1A 6-WSON (3x3) Nykyinen - Supply (Max) 100µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 55µA Nykyinen - Tuotos 1A