Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > LP3873ET-2.5/NOPB
LP3873ET-2.5/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP3873ET-2.5/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP3873ET-2.5/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 3A TO220-5
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LP3873ET-2.5/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 3A TO220-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4509 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 1.2V @ 3A
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 7V Toimittaja Device Package TO-220-5
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-5 Formed Leads
PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz) lähtö Tyyppi Fixed