Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > LP3876ET-1.8/NOPB
LP3876ET-1.8/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP3876ET-1.8/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP3876ET-1.8/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 3A TO220-5
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs45 pcs135 pcs540 pcs1035 pcs
Product parameter
Osa numero LP3876ET-1.8/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 3A TO220-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 42704 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 1.2V @ 3A
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 7V Toimittaja Device Package TO-220-5
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-5 Formed Leads
PSRR - lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet *LP3876ET-1.8/NOPB
LP3876ET-1.8/NOPB-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 20 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 3A TO-220-5 Nykyinen - Supply (Max) 15mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 5mA Nykyinen - Tuotos 3A