LP3881EMR-1.5/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP3881EMR-1.5/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP3881EMR-1.5/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 1.5V 800MA 8SO PWRPAD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LP3881EMR-1.5/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 1.5V 800MA 8SO PWRPAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5827 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.19V @ 800mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.5V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 5.5V Toimittaja Device Package 8-SO PowerPad
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz) lähtö Tyyppi Fixed