LP3881ESX-1.8/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP3881ESX-1.8/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP3881ESX-1.8/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 1.8V 800MA DDPAK
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 30943 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero LP3881ESX-1.8/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 1.8V 800MA DDPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 30943 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.16V @ 800mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 5.5V Toimittaja Device Package DDPAK/TO-263-5
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C