Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > LP38859S-0.8/NOPB
LP38859S-0.8/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP38859S-0.8/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP38859S-0.8/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 0.8V 3A DDPAK/TO263-5
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LP38859S-0.8/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 0.8V 3A DDPAK/TO263-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5443 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.45V @ 3A
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 0.8V Voltage - lähtö (Max) -