Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > LP3891ET-1.2/NOPB
LP3891ET-1.2/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP3891ET-1.2/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP3891ET-1.2/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.2V 800MA TO220-5
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LP3891ET-1.2/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.2V 800MA TO220-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4907 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.4V @ 800mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.2V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 5.5V Toimittaja Device Package TO-220-5
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-5 Formed Leads
PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz) lähtö Tyyppi Fixed