LP3893ESX-1.5/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP3893ESX-1.5/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP3893ESX-1.5/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 1.5V 3A DDPAK/TO263-5
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LP3893ESX-1.5/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 1.5V 3A DDPAK/TO263-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4110 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 1V @ 1A
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.5V Voltage - lähtö (Max) -