LP3962ESX-2.5/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP3962ESX-2.5/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP3962ESX-2.5/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 2.5V 1.5A DDPAK/TO263
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 44348 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero LP3962ESX-2.5/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 2.5V 1.5A DDPAK/TO263 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 44348 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.55V @ 1.5A
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 7V Toimittaja Device Package DDPAK/TO-263-5
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
PSRR - lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet *LP3962ESX-2.5/NOPB
LP3962ESX-2.5/NOPBTR
LP3962ESX25NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1