Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > LP3981ILDX-2.7
LP3981ILDX-2.7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP3981ILDX-2.7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP3981ILDX-2.7
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.7V 300MA 6WSON
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5003 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LP3981ILDX-2.7 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.7V 300MA 6WSON Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5003 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.2V @ 300mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.7V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 6V Toimittaja Device Package 6-WSON (3x4)
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 6-WDFN Exposed Pad
PSRR 50dB ~ 55dB (1kHz ~ 10kHz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 300mA 6-WSON (3x4) Nykyinen - Supply (Max) 210µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 120µA Nykyinen - Tuotos 300mA