LP3982IMMX-1.8/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP3982IMMX-1.8/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP3982IMMX-1.8/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 300MA 8VSSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
3500 pcs7000 pcs10500 pcs
Product parameter
Osa numero LP3982IMMX-1.8/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 300MA 8VSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 271406 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.22V @ 200mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 6V Toimittaja Device Package 8-VSSOP
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
PSRR - lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet 296-38186-2
LP3982IMMX-1.8/NOPB-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 35 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 300mA 8-VSSOP Nykyinen - lepotilassa (Iq) 270µA
Nykyinen - Tuotos 300mA Ohjaustoiminnot Enable