LP3984ITPX-3.1/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP3984ITPX-3.1/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP3984ITPX-3.1/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.1V 150MA 4DSBGA
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LP3984ITPX-3.1/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.1V 150MA 4DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4385 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.12V @ 150mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.1V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 6V Toimittaja Device Package 4-DSBGA
Sarja - Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4-UFBGA, DSBGA
PSRR 60dB ~ 40dB (1kHz ~ 10kHz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.1V 150mA 4-DSBGA Nykyinen - Supply (Max) 150µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 125µA Nykyinen - Tuotos 150mA