LP3985IBPX-3.1/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP3985IBPX-3.1/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP3985IBPX-3.1/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.1V 150MA 5DSBGA
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LP3985IBPX-3.1/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.1V 150MA 5DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5015 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.1V @ 150mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.1V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 6V Toimittaja Device Package 5-DSBGA (1.41x1.08)
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 5-WFBGA, DSBGA
PSRR 50dB ~ 40dB (1kHz ~ 10kHz) lähtö Tyyppi Fixed