Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > LP3990SD-0.8/NOPB
LP3990SD-0.8/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP3990SD-0.8/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP3990SD-0.8/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 0.8V 150MA 6WSON
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LP3990SD-0.8/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 0.8V 150MA 6WSON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5267 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.2V @ 150mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 0.8V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 6V Toimittaja Device Package 6-WSON (3x3)
Sarja - Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 6-WDFN Exposed Pad
PSRR 55dB ~ 35dB (1kHz ~ 10kHz) lähtö Tyyppi Fixed