LP3991TLX-1.5/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP3991TLX-1.5/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP3991TLX-1.5/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.5V 300MA 4DSBGA
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero LP3991TLX-1.5/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.5V 300MA 4DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 217593 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.16V @ 300mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.5V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 4V Toimittaja Device Package 4-DSBGA (1x1)
Sarja - Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4-WFBGA, DSBGA
PSRR 65dB (1kHz) lähtö Tyyppi Fixed