LP5900SDX-2.8/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP5900SDX-2.8/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP5900SDX-2.8/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.8V 150MA 6WSON
(Yhdysvaltain dollareina)
4500 pcs9000 pcs13500 pcs
Product parameter
Osa numero LP5900SDX-2.8/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.8V 150MA 6WSON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 241724 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.15V @ 150mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.8V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 5.5V Toimittaja Device Package 6-WSON (2.2x2.5)
Sarja - Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 6-WDFN Exposed Pad
PSRR 85dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet 296-44694-2
LP5900SDX-2.8/NOPB-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 150mA 6-WSON (2.2x2.5) Nykyinen - Supply (Max) 230µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 50µA Nykyinen - Tuotos 150mA