Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > LP5907QMFX-3.8Q1
LP5907QMFX-3.8Q1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP5907QMFX-3.8Q1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP5907QMFX-3.8Q1
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.8V 250MA SOT23-5
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero LP5907QMFX-3.8Q1 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.8V 250MA SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 222668 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.25V @ 250mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.8V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 5.5V Toimittaja Device Package SOT-23-5
Sarja Automotive, AEC-Q100 Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753
PSRR 90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet 296-40366-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.8V 250mA SOT-23-5
Nykyinen - Supply (Max) 425µA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 25µA
Nykyinen - Tuotos 250mA Ohjaustoiminnot Enable