LP5907SNX-3.1/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP5907SNX-3.1/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP5907SNX-3.1/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.1V 250MA 4X2SON
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
Product parameter
Osa numero LP5907SNX-3.1/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.1V 250MA 4X2SON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 324713 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.25V @ 250mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.1V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 5.5V Toimittaja Device Package 4-X2SON (1x1)
Sarja - Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4-XFDFN Exposed Pad
PSRR 90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet 296-47803-2
LP5907SNX-3.1/NOPB-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.1V 250mA 4-X2SON (1x1) Nykyinen - Supply (Max) 425µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 25µA Nykyinen - Tuotos 250mA
Ohjaustoiminnot Enable Perusosan osanumero LP5907
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:LP5907SNX-2.75
  • valmistajat:N/A
  • Kuvaus:IC REG LINEAR 2.75V 250MA 4X2SON
  • Varastossa:369950
  • Osa#:LP5907SNX-1.9
  • valmistajat:N/A
  • Kuvaus:IC REG LINEAR 1.9V 250MA 4X2SON