Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > LP5951MG-2.8/NOPB
LP5951MG-2.8/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP5951MG-2.8/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP5951MG-2.8/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.8V 150MA SC70-5
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero LP5951MG-2.8/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.8V 150MA SC70-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 132767 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.35V @ 150mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.8V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 5.5V Toimittaja Device Package SC-70-5
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
PSRR 60dB ~ 50dB (100Hz ~ 10kHz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet LP5951MG-2.8/NOPBDKR
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 150mA SC-70-5 Nykyinen - Supply (Max) 70µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 55µA Nykyinen - Tuotos 150mA