Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > LP5990TM-1.8/NOPB
LP5990TM-1.8/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP5990TM-1.8/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP5990TM-1.8/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 200MA 4DSBGA
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero LP5990TM-1.8/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 200MA 4DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 108066 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.25V @ 200mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 5.5V Toimittaja Device Package 4-DSBGA (0.81x0.81)
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 4-WFBGA, DSBGA
PSRR 55dB (10kHz) lähtö Tyyppi Fixed