LP5990TMX-3.3/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP5990TMX-3.3/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP5990TMX-3.3/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 200MA 4DSBGA
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero LP5990TMX-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 200MA 4DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 219834 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.25V @ 200mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 5.5V Toimittaja Device Package 4-DSBGA (0.81x0.81)
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4-WFBGA, DSBGA
PSRR 55dB (10kHz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet LP5990TMX-3.3
LP5990TMX-3.3-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 20 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA 4-DSBGA (0.81x0.81) Nykyinen - lepotilassa (Iq) 75µA
Nykyinen - Tuotos 200mA Ohjaustoiminnot Enable