Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > MSP430G2111IRSA16T
MSP430G2111IRSA16T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MSP430G2111IRSA16T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MSP430G2111IRSA16T
Valmistaja N/A
Kuvaus IC MCU 16BIT 1KB FLASH 16QFN
(Yhdysvaltain dollareina)
750 pcs
Product parameter
Osa numero MSP430G2111IRSA16T Valmistaja N/A
Kuvaus IC MCU 16BIT 1KB FLASH 16QFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 57905 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V
Toimittaja Device Package 16-QFN (4x4) Nopeus 16MHz
Sarja MSP430G2xx RAM Koko 128 x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 1KB (1K x 8)
oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 16-VQFN Exposed Pad Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) I / O-numero 10
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant EEPROM Koko -
Yksityiskohtainen kuvaus MSP430 MSP430G2xx Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 1KB (1K x 8) FLASH 16-QFN (4x4) Datamuuntimet -