OPA2344EA/2K5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OPA2344EA/2K5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OPA2344EA/2K5
Valmistaja N/A
Kuvaus IC OPAMP GP 1MHZ RRO 8VSSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero OPA2344EA/2K5 Valmistaja N/A
Kuvaus IC OPAMP GP 1MHZ RRO 8VSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 83730 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitteen syöttö, Single / Dual (±) 2.5 V ~ 5.5 V
Jännite - Input Offset 200µV Toimittaja Device Package 8-VSSOP
Muutosnopeus 0.8 V/µs Sarja MicroAmplifier™
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
lähtö Tyyppi Rail-to-Rail Muut nimet 296-41353-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Circuits 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Gain Kaistanleveys Tuote 1MHz Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-VSSOP
Nykyinen - Supply 150µA Nykyinen - Tuotos / kanava 15mA