Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > PTMA401120A1AZ
PTMA401120A1AZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PTMA401120A1AZ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PTMA401120A1AZ
Valmistaja N/A
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 10W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs30 pcs
60 pcs120 pcs270 pcs
Product parameter
Osa numero PTMA401120A1AZ Valmistaja N/A
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 10W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4617 pcs Tietolomake
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - Isolation 1.5kV Jännite - tulo (Min) 36V
Jännite - tulo (Max) 75V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 1.10" L x 0.96" W x 0.36" H (27.9mm x 24.4mm x 9.1mm) Sarja PTMA40xx
Virta (wattia) 10W Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 4-SMD Module Muut nimet 296-21463
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet UVLO
tehokkuus 82% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1A 36V - 75V Input
Nykyinen - Output (Max) 1A Perusosan osanumero PTMA401120