Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - Jänniteohje > REF1004C-2.5/2K5
REF1004C-2.5/2K5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta REF1004C-2.5/2K5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero REF1004C-2.5/2K5
Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero REF1004C-2.5/2K5 Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 48102 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Jännite - Input - Toleranssi ±0.4%
lämpötila kerroin 20ppm/°C Typical Toimittaja Device Package 8-SOIC
Sarja - Viite Tyyppi Shunt
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
lähtö Tyyppi Fixed Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)
Melu - 10 Hz - 10 kHz 120µVrms Melu - 0,1 Hz - 10 Hz -
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Shunt Voltage Reference IC ±0.4% 20mA 8-SOIC Nykyinen - Supply -
Nykyinen - Tuotos 20mA Nykyinen - Cathode 20µA